HELG 2 AV DRAMMEN SPRING TOUR 2022

Søndagens klasser på Gjelsten Arena

Children Grand Prix

1. plass til Josephine Marie Heldal Haukeland / Igor Van'T Palmenhof

2. plass til Neela Uotila / Elvera Vs Romano

3. plass til Emma Tallulah Behn / Perle Van Dorperheide

Gold Small Tour

1. plass til Simon Yde / Nadal 2

2. plass til Synne Marit Eide / Kleine Cherie

3. plass til Antonia Andersson / Tora

Grand Prix presentert av AGRIA

1. plass til Mira Oliva Høidal / Bronx

2. plass til Tenk van de Pol / Cayenne de Clarence

3. plass til Susanna Granroth / Kg Corazon

Silver Big Tour

1. plass til Emma Tallulah Behn / Fetoucha

2. plass til Mathea Omberg Christiansen / Wodka

3. plass til Line Karlsen Råholt / Clooney II

Søndagens klasser på Kingsland Arena

Bronze Tour

1. plass til Elise Melvoll Nøstvik / Uppy Girl

2. plass til Martine Myhrer Dyngeland / Noblesse-Noblige GI Fvd

3. plass til Hannah Synnøve Ødegård / Saga de Moyon

Ponni kat 1 Grand Prix

1. plass til Lisen Sandstöm / Copppenagh Vogue

2. plass til Rasmus Aasland / Goath Mhara Lad

3. plass til Mathilda Simola / For Fun TF

Ponni kat 1 Big Tour

1. plass til Josephine Marie Heldal Haukeland / Soendervangs Colorado

2. plass til Mona Relander / Duff's Orders

3. plass til Andrea Sedivy-Kristiansen / Treflaeth Bonso

Ponni kat 2 Big Tour

1. plass til Sofie Eriksen / Lodestar Van't Rechthof

Ponni kat 1 Medium Tour

1. plass til Neela Uotila / Flying Dutchman

2. plass til Sanne Salvesen / Grangeview Ice Man

3. plass til Mia Olsdatter Mangschou / Langklopps Zepplin

Ponni kat 2 Medium Tour

1. plass til Mona Relander / Cotton Socks

2. plass til Tiril Wellum Skaar / Nørlunds Basilio

Ponni kat 1 Small Tour

1. plass til Emma Jakobsson / Kilgarriff Dexter

2. plass til Maria Hermine Berentsen / Kliminchy Chantelle

3. plass til Rine Hansen / Dancing Campana

Ponni kat 2 Small Tour

1. plass til Sofie Bjerkan Knoff / Keegan's Duffy

2. plass til Ella Homme Claussen / Hauerslev's Vista

3. plass til Emilie Frang Steine / Vongmandgårdens Ariel

Ponni kat 3

1. plass til Olivia Riber / Mr Eco

2. plass til Amalie Margrethe Rierber-Mohn / Whiskey

HELG 1 AV DRAMMEN SPRING TOUR 2022

Søndagens klasser på Gjelsten Arena

NM Senior finale

Gull gikk til Therese Søhol Henriksen / Cyclone L'epivent

Sølv gikk til Fredrik B. Seim / Quevara Van De Vlierbeek Z

Bronse gikk til Pål Flam / Gambler

Gold Small Tour

1. plass til Cathrine Jerring / C'Est Moi

2. plass til Benedikte Seringstad Endresen / Stenhaga Tulip Tattoo

3. plass til Veslemøy Bjørgan Breiby / Miss Quickly

Silver Big Tour

1. plass til Sandra Sunde Lian / Belo Horizonte

2. plass til Frida Camille Aa / Out Standing Lucas ES

3. plass til Sandra Sunde Lian / G. Millfield Gizelle

Søndagens klasser på Kingsland Arena

Children Grand Prix

1. plass til Josephine Marie Heldal Haukeland / Igor Van'T Palmenhof

2. plass til Chanel Blixenkrone Moeller Hansen / Kentucky

3. plass til Maiken Vandbakk Dragerengen / Sancerre (II)

Children Grand Prix

1. plass til Josephine Marie Heldal Haukeland / Igor Van'T Palmenhof

2. plass til Chanel Blixenkrone Moeller Hansen / Kentucky

3. plass til Maiken Vandbakk Dragerengen / Sancerre (II)

Ponni kat 1 Grand Prix

1. plass til Josephine Marie Heldal Haukeland / Soendervangs Colorado

2. plass til Kristina Nikita Collum Wallin / Hot Pursuit

3. plass til Mikkel Fredin Nilsen / Attyrory Warrior

Ponni kat 1 Medium Tour

1. plass til Vendela Molander /Easy Girl's Dream

2. plass til Vendela Molander / Sarah's Pandora

3. plass til Sonja Wallén / Harveys Star

Lørdagens klasser på Gjelsten Arena

Grand Prix 1.45m presentert av Agria

1. plass til Johan-Sebastian Gulliksen / Mylord Myles

2. plass til Shane Dalton / Gow Gow

3. plass til Mikkel Laursen / Come Undone Me

Unghest 5- og 6-års

1. plass til Carmen Andrea Viskjer-Rød / Quandi M

2. plass til Simon Yte / Mister de Muze

3. plass til Mikkel Laursen / Casaltonia

Silver Small Tour

1. plass til Emilie Annedotter Nordset / Gucci By Danie

2. plass til Brage Østerfeldt Henriksen / Florus

3. plass til Julie Askim Petersen / Gerlina S

Silver Big Tour

1. plass til Kamilla Kjilie Pettersen / Jeunesse

2 .plass til Anna Kruse / Duchesse Nok

3. plass til Ulrikke Bøe / Amadeus

1.15 m Children

1. plass til Josephine Marie Heldal Haukeland / Igor Van'T Palmenhof

2. plass til Chanel Blixenkrone Moeller Hansen / Kentucky

3 plass til Anna Mathilde Buskoven / Estafette

Lørdagens klasser på Kingsland Arena

Bronze Tour

1. plass til Nora Heffermehl Werring / Espoir

2. plass til Sara Løvhøiden Klemmestad / Leoncaballo 2

3. plass til Marita Rimejorde Ekra / Libelle 287

Junior Medium Tour

1. plass til Thea K Gulliksen / Billy Cool

2. plass til Emmeline Pedersen / Canajus C

3. plass til Kari Nansen / Olivia Vd Donkhoeve

Junior Small Tour

1. plass til Selma Virik Moldestad / Wonderful S

2. plass til Lotte Rønning-Hansen / Elnica Cl Z

3. plass til Eva Kristine Breistein / Odon

Junior Small Tour

1. plass til Selma Virik Moldestad / Wonderful S

2. plass til Lotte Rønning-Hansen / Elnica Cl Z

3. plass til Eva Kristine Breistein / Odon

Ponni kat 1 Big Tour

1. plass til Mikkel Fredin Nilsen / Attyrory Warrior

2. plass til Emilie Øia Helgesen / Eye Of Tiger Alias

3. plass til Kristina Nikita Collum Wallin / Hot Pursuit

Ponni kat 2 Big Tour

1. plass til Philippa Porskog Heiestad / Lundgreens Amazing Dancer

2. plass til Sofie Eriksen / Lodestar Van't Rechthof

3. plass til Lisa Kellis Wetteland Mpaza / Chamsiin

Ponni kat 1 Medium Tour

1. plass til Malene Skaalin / Bbb Scarlette Lawrence

2. plass til Klara Ström / Msh First Choice

3. plass til Emma Josefine Camitz / Diamant de Thouare

Ponni kat 2 Medium Tour

1. plass til Thilde Söderberg / Annefields Peaches

2. plass til Madel Kirkevoll / Herbies Double Trouble

3. plass til Thea Førsund / Greystones Misty

Ponni kat 1 Small Tour

1. plass til Maria Hermine Berentsen / Kilminchy Chantelle

2. plass til Magdeli Hamer Grønberg / Menlo Aiden

3. plass til Emily Røed Hagen / Knockmoy Lucky Smoke

Ponni kat 2 Small Tour

1. plass til Vilde Elise Eriksen Berget / Blondie (III)

2. plass til Thilde Söderberg / Carravaneen Babs

3. plass til Siri Løvhøiden Klemmestad / Tullaree Spirit

Ponni kat 3

1. plass til Amalie Margrethe Rieber-Mohn / Whiskey

2. plass til Olivia Riber / Mr Eco

3. plass til Agathe Christiane Ballestad-Mender / Obelix X

Ponni kat 2 Grand Prix

1. plass til Sofie Eriksen / Lodestar Van't Rechthof

2. plass til Philippa Porskog Heiestad / Lundgreens Amazing Dancer

3. plass til Leiah Cissig / Woodfield Night Light

Ponni kat 1 Small Tour

1. plass til Aileen Voss Donato / Day-Lights de Luxe

2. plass til Mie Sofie Nielsen / Spotlights Baxter

3. plass til Emily Røed Han / Knockmoy Lucky Smoke

Ponni kat 2 Small Tour

1. plass til Cornelia Rosenfeld / Eclipse S

2. plass til Thea Førsund / Greystones Misty

3. plass til Thilde Söderberg / Carravaneen Babs

Ponni kat 3

1. plass til Agathe Christiane Ballestad-Mender / Obelix X

2. plass til Olivia Riber / Mr Eco

3. plass til Thea Hasseldokk Falch-Nevand / Little Mags